BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Snc-Oil A.Ş., Madeni Yağlar ve oto bakım ürünleri tedarik, depolama ve pazarlaması ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.
Madeni Yağlarda ve Diğer destekleyici ürünlerimizde tescilli markamız olan SNC-OİL ile ihtiyaçlarınızı doğrudan, kaliteli ve uygun zaman teslimatı ile piyasada güvenin ve istikrarın sembolü olarak görülmektedir.
Uzman kadrosu ile Kalite Sistem Yönetimini ilke edinmiş Müşteri Memnuniyet odaklı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Yurtiçi satışlarında özellikle İç Anadolu, Karadeniz ve Ege Bölgesinde kendi araçları ile çalışan firmamız, bu yolla müşterilerimizin talep ve isteklerine anında karşılık vermektedir.

Kurulduğu yıldan bu güne satışlarını katlayarak büyüyen şirketimiz son yıllarda ihracata yönelerek satışlarını arttırmakta ve 20 den fazla ülkeye ihracat projeleri gerçekleştirmektedir.

Firmamız, kısa zaman içerisinde uzun bir yol almıştır. Ancak, bu elbette yeterli değildir. Bundan sonraki süreçte, yurtiçinde pazar payımızı daha da artırıcı, marka bilinirliliği arttırmaya yönelik pazarlama faaliyetleri ile yurtdışında da beğeni ile kullanılan SNC-OIL markamızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

SNC-OIL bugün yurdumuzda ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, otomotiv ve sanayi yağlarında araç bakım ürünlerine, birçok değişik yağ seçeneğini sunmasının yanı sıra, geçmişten aldığı deneyimi ve sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalara akıcı ve yenilikçi çözümler sunmakta, uygulandığı eğitim programları ve satış sonrası destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde, uygun ve en ekonomik şekilde kullanılması konusunda sektör üyelerini bilinçlendirmekte ve yönlendirmektedir.

VİZYONUMUZ

Tamamen yerli kaynakları kullanarak, istihdamı artırmak, teknolojik yenilik ve değişimleri daima takip edip firmamızda uygulamaya devam ederek, disiplinli, dürüst ve etkin şekilde çalışıp ülke ekonomisini güçlenmesine katkıda bulunmak, temel misyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

SNC OIL markasıyla madeni yağ sektörüne değer katan ve yönlendirici bir kuruluş olarak etkili satış ağı ile ulusal ve uluslararası ulaşılabilirliği en kolay, pazar payı ve bilinirliği en yüksek, tercih edilen, standartları belirleyici, değerli markalar arasında yer almak.

İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURULARINIZ İÇİN ik@sncoil.com.tr ADRESİNE CV’NİZİ GÖNDERİN

BAYİLİK BAŞVURUSU İÇİN HEMEN ARAYIN! (0850) 305 11 33

KALİTE BELGELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Yeni geliştirdiğimiz ürünler, yatırımlarımız ve genişleyen bayi ağımız hakkında bilgi alacağınız bültenimize kayıt olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA